Садовий ходив на закулісну зустріч у Генконсульство Польщі

0
1559
Мэр Львова Андрей Садовый во время встречи с журналистами, во Львове, в субботу, 22 августа 2009р. Фото Дмитрия Стаховского / УНИАН

Міський голова Львова Андрій Садовий мав зустріч із міністром МЗС Польщі Вітольдом Ващиковським, висловлювання якого спричинили хвилю обурення серед українців. Разом із тим, прес-служба Львівської міськради, яка висвітлює кожен крок мера Львова, чомусь не надала жодного повідомлення про це. Про це пише КУЛЕМЕТ з посиланням на “ЗІК”.

На сторінці МЗС Республіки Польща у Twitter оприлюднено фото зустрічі Андрія Садового, нардепа від «Самопомочі» Ірини Подоляк з Вітольдом Ващиковським.

“Міністр МЗС Польщі зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим та народним депутатом від “Самопомочі” Іриною Подоляк», – йдеться у повідомленні.

Кореспондент IA ZIK намагалася дізнатися, які справи обговорювали міський голова Львова та міністр МЗС Польщі. Як пояснила у коментарі IA ZIK керівник прес-служби Львівської міськради Христина Процак, міський голова А.Садовий 5 листопада ходив на зустріч, організовану Генконсульством Польщі у Львові у стінах самого Генконсульства, на якій був і міністр В.Ващиковський. Зустріч була “не медійна, а як обід чи ланч”.

“Про те, чому зустріч була без преси і про що говорили – це запитання до Генконсульства. Міський голова отримав запрошення без супроводжуючих осіб. Зустріч була робочого характеру і не передбачала присутності преси. Чому так – це повністю питання до організаторів”, – повідомила Х.Процак.

Нагадаємо, на вихідних з візитом у Львові перебував міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський. Зокрема, міністр відмовився відвідати Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонського”.

Главі польського МЗС не сподобалося, що директор музею вважає, що у 1918 році Польща окупувала Західну Україну.

Ващиковський поклав квіти до пам’ятника жертвам комуністичних злочинів поблизу музею «Тюрма на Лонцького». У програмі були відвідини музею, але польський міністр розвернувся на вході.

Залишити відповідь