Садовий хоче “влити кошти” у приватні навчальні заклади

0
14906

Фракція УКРОП у Львівській міській раді не підтримує ідею очільника міста Андрія Садового виділити кошти на фінансування приватних дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова на 2018 рік. Дане питання винесене на сесію міськради. Про це інформує Укроп Львівщина.

«Виникає питання, чому Андрій Садовий хоче виділяти кошти на фінансування приватних навчальних закладів, тобто бізнесу, у той час як, комунальні навчальні заклади є недофінансовані?», – наголошує голова фракції Ігор Телішевський.

Він запевняє, що фракція УКРОП повністю підтримує позицію ГО «Батьківська Рада Львівщини» та не голосуватиме за даний проект Ухвали. Адже, назва проекту ухвали говорить сама за себе: «надання фінансової підтримки» приватним навчальним закладам, тобто – це допомога, благодійництво, спонсорство з бюджету міста, що не є обов’язком Львівської міської ради і може бути, очевидно, лише після виконання всіх обов’язків бюджету, визначених законодавством про місцеве самоврядування. В даному випадку – утримання комунальних навчальних закладів є пріоритетом.

«Показово, що даний проект Ухвали – надавати фінансову допомогу приватним навчальним закладам (не конкретно дітям, а обраним приватним підприємствам чи ФОП), досі не пройшов процедуру обговорення з громадськістю та процедуру погодження із профільною депутатською комісією. Також управлінням освіти не надано жодних доказів ефективності й результативності такої Програми на прикладі 2017 року», – переконує укропівець.

Leave a Reply