Садовий хоче скасувати безкоштовний проїзд у транспорті для школярів

0
894

19 квітня на черговій сесії міськради мер Львова Андрій Садовий хоче скасувати ухвалу №3162 щодо безкоштовного проїзду школярів у громадському транспорті міста, за яку 22 березня проголосували депутати ЛМР. Про це заявила голова ГО “Батьківська рада Львівщини” Олена Пономарева. Про це пише Форпост.

За її словами, Садовий планує визнати її такою, що втратила чинність.

Також цю інформацію підтвердив депутат Львівської міськради Ігор Телішевський.

“Позиція моя, як голови фракції “УКРОП” у Львівській міській раді, а також моїх колег-депутатів, які й ініціювали дану ухвалу, є незмінною – учні міста Львова мають право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті під час навчання”, – каже депутат.

Нагадаємо, ухвала №3162 “Про безкоштовний проїзд учнів м. Львова на автобусних маршрутах загального користування та електротранспорті” була підписана мером міста 4 квітня та офіційно опублікована на сайті ЛМР.

Міський очільник Андрій Садовий тривалий час блокував це рішення. Натомість під тиском громадськості і депутатів все ж виніс розгляд цього питання на сесію міськради. Раніше депутатському корпусу вдалося встановити домовленість з чотирма перевізниками про безкоштовний проїзд.

Схожі “пільги” є в Івано-Франківську, що значно полегшує навантаження на гаманці місцевих батьків.


Leave a Reply