Садовий хоче розрити вулицю Шевченка ще цього року

0
998

У Львові наступного року ремонтуватимуть вулиці Ст. Бандери та вул. Шевченка. Є ймовірність, що початкові підготовчі роботи щодо вул. Шевченка можуть розпочати ще цього року. Також у четвер на сесії будуть приймати рішення щодо виділення додаткового фінансування на ті об’єкти, де вже розпочали виконання робіт.

«Ми зараз дебатуємо по вул. Шевченка, бо ми фіналізуємо всі зусилля по коштах, бо треба мати гарантію по грошах. По вул. Личаківській йдемо з випередженням графіку. Навіть будемо пробувати хоча би частково її відкрити швидше для проїзду громадського транспорту. По вул. Замарстинівській дуже великий об’єм роботи, думаю, всі ці роботи по інженерії, по мережах якісно будуть проходити. У нас багато робіт невеликих по районах, де невеликі вулички, які забуті і ніколи до них не було зусиль. По великих — вул. Бандери, Шевченка — наступного року виходимо на роботи. Можливо вдасться ще цього року підготовчі роботи по вул. Шевченка розпочати», — розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також мер розповів, що в четвер на сесії будуть приймати рішення щодо використання коштів з перевиконання бюджету.

«Ми маємо в четвер пленарне засідання. Фактично, нових об’єктів починати не будемо, будемо кошти додавати на існуючі об’єкти, які були заплановані, але не було передбачено сто відсотків коштів на фінансування. Ми очікували перевиконання бюджету, воно не таке велике, як би хотілось. Дуже багато видатків, які раніше не були передбачені. Ми не передбачали, що нам треба буде суттєві кошти цього року резервувати на фінансування комунальних підприємств щодо збільшення заробітної платні для працівників. На це піде сума більше сотні млн грн. На жаль, така ситуація. Завжди коштів недостатньо, завжди є багато ідей та ініціатив, що ще потрібно зробити», — додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Leave a Reply