Садовий хоче побудувати у Львові ще один готель

0
3499
Ігор Телішевський. Фото - Укроп Львівщина
Ігор Телішевський. Фото - Укроп Львівщина

Будівництво ще одного готелю з підземним паркінгом у історичному ареалі Львова – неповага і наруга над містом. В цьому переконаний голова фракції УКРОПу у Львівській міській раді Ігор Телішевський.

Він скерував відповідний запит до заступника міського голови з фінансово-економічних питань, заступнику міського голови з містобудування Геннадія Васьківа. Йдеться про розробку детального плану території у межах вул. вул. Митрополита Андрея, П. Війтовича, Шептицьких, Митрополита Ангеловича в середині якого планують будувати готель з підземним паркінгом.

«До мене звернулись мешканці прилеглих будинків. Вони категорично проти такого будівництва. Львів’яни переконані, що на місці готелю можна облаштувати сквер чи майданчик для дітей. Також мешканці вкотре просять посприяти у вирішенні проблем щодо капітального ремонту, реставрації будівель, благоустрою кварталу. Однак, замість того, щоб організувати комплексний підхід до реконструкції кварталу міська влада планує звести там новий готель. Звертаюсь до Вас з проханням втрутитись у дану ситуацію, та належним чином допомогти громаді у вирішенні даного питання, а також доручити керівництву залізничної адміністрації сприяти у вирішенні питань ремонтів кварталу», – наголосив укропівець Ігор Телішевський у зверненні.

Чому у Львові так легко побудувати готель чи респектабельний будинок чи навіть ЖК, але нереально – дитячий садочок чи школу. Невже у місті недостатньо готелів, туристи ночують на вулиці? Та чи будуть вони їхати до Львова, дивитись на занедбані об’єкти культурної спадщини.

Нагадаємо, раніше фракція партії УКРОП у Львівській міській раді не підтримала пропозицію мера Андрія Садового звести готель на вулиці Миколи Вороного, що в центрі міста. Адже, за попереднім планом, там мали облаштувати кількарівневий паркінг, який би частково вирішив проблему паркування в центральній частині міста.

Leave a Reply