Садовий хоче оголосити новий конкурс щодо обслуговування міських автобусних маршрутів аж у кінці літа

0
677

До кінця літа у Львові можуть оголосити конкурс щодо обслуговування міських автобусних маршрутів. Зараз місто працює над відповідними документами про це під час брифінгу розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«Фіналізуємо нашу позицію. Будемо ще мати спільну нараду по блоку транспорту. Думаю, цього тижня будемо мати чітко сформовану позицію. Я би дуже хотів, щоб до кінця літа був оголошений конкурс. Проблема в тому, що на сьогодні тільки наше комунальне підприємство зробило всі кроки, щоб закупити нові автобуси. Перевізники таких можливостей сьогодні не мають. Тому є хвилювання щодо подачі заявок на всі лоти. Зараз ми фіналізуємо позицію, враховуючи останню інформацію, яку ми отримали. Треба зробити так, щоб кожен маршрут мав своїх перевізників. Працюємо з перевізниками, щоб вони закуповували новий транспорт. На жаль, ніхто з інших міст України не хоче подаватись. Наші хлопці з управління транспорту поїхали по інших містах. Ситуація в Україні з транспортом складна. Білорусь, наприклад, максимально дотує і підтримує виробників громадського транспорту і там ситуація інша. У нас в державі цього нема. Тому перевізникам важко купувати транспорт, враховуючи, що ціна не покриває вартості проїзду. Це не є сьогодні прибутковий вид діяльності. Те, що місто може дозволити собі інвестувати такі великі кошти, це не може зробити приватний перевізник.

Люди не готові платити за погану якість. Як можна говорити про коригування вартості, якщо не змінюється сервіс. Вони на мене тиснуть постійно. Ми чітко стоїмо на своїй позиції”, — розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Leave a Reply