Садовий двічі збрехав про зустріч із міністром закордонних справ Польщі

1
3020
Мэр Львова Андрей Садовый во время встречи с журналистами, во Львове, в субботу, 22 августа 2009р. Фото Дмитрия Стаховского / УНИАН

Мер Львова перед неформальним ланчем не консультувався із керівництвом МЗС України

Львівський міський голова Андрій Садовий двічі публічно збрехав про зустріч із міністром закордонних справ Польщі п.Ващековським. Про це пише Кулемет.

Перед зустріччю із польським міністром мер Львова не консультувався з Главою МЗС України п. Клімкіним, як про це він повідомляв у Фейсбуці.

«МЗС України підтверджує участь мера Львова Андрія Садового 5 листопада у формальному ланчі з польською делегацією, яку очолював Міністр закордонних справ Польщі В.Ващиковський.

За результатами зустрічі А. Садовий інформував Міністра закордонних справ України П. Клімкіна про її перебіг та про головні сигнали з боку польської сторони», – йдеться у відповіді Міністерства закордонних справ на інформаційний запит ІВ «Кулемет».

Сам Садовий у «Фейсбуці» стверджував, що зустріч із польським міністром відбулась після телефонних консультацій з Главою МЗС України.

Нагадаємо, міський голова Львова 5 листопада 2017 спільно з представниками МЗС України та народним депутатом Іриною Подоляк брав участь у формальному ланчі з польською делегацією, яку очолював Міністр закордонних справ Польщі п. Ващековський.

“Після телефонних консультацій з Главою МЗС України п. Клімкіним, директором УІНП п.В’ятровичем, доніс до польської сторони позицію України по ключових питаннях. Зробив все можливе, аби донести думку: у нас є спільна загроза і це – агресія Росії. Будь-які спроби розкрити рани українсько-польської ворожнечі є згубними для обидвох народів. Доведено історією. Після зустрічі поінформував Міністра Клімкіна про її перебіг”, – написав Садовий.

Він також додав: “Інцидент в Музеї «Тюрма на Лонцького» відбувся після нашої зустрічі. Наші польські партнери часто закликають нас подивитись на нашу складну історію об‘єктивно, без стеротипів. Такий шанс був у польської делегації в музеї жертв окупаційних режимів у Львові”.

І тут власне Садовий збрехав вперше, оскільки ця інформація не відповідає дійсності.

Як повідомила журналіст Галина Терещук, покладання квітів біля музею “Тюрма на Лонцького” відбулось у неділю о 10:15. Самого мера Львова не було на цьому заході.

За даними видання, обід, на який посилається міський голова, був запланований на 13:45, а сам мер Львова зустрічався із польським міністром аж о 17 годині.

Залишити відповідь