Садовому до уваги: Борислав розірвав договір з міським перевізником

0
1307

На засіданні виконавчого комітету Бориславської міської ради було прийнято рішення про розірвання договору із МПП «Транспортник» щодо обслуговування міських автобусних маршрутів.   Про це пишуть Джерела Трускавця

Виконкомом було вирішено достроково в односторонньому порядку розірвати договір про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Бориславі (об’єкт конкурсу№ 2 – маршрути № 1А, 2, 7) з МПП «Транспортник», у зв’язку з невиконанням пунктів договору, які стосувалися забезпечення виконання на маршруті затвердженого виконавчим комітетом міської ради маршруту руху та розкладу руху автобусів з регулярністю не менше 95 відсотків і вести облік виконаних рейсів та забезпечення випуску планової кількості рухомого складу на маршруті.

Як повідомили у міськраді, сьогодні, 17 квітня відділом економіки та торгівлі міської ради керівництву МПП було надіслано лист-повідомлення про розірвання договору. Відтак надавачем транспортних послуг на маршрутах стане ПП «Галич-Авто», яке обслуговує маршрут № 150 «Борислав – Стебник», та зайняло друге місце під час конкурсу на організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Бориславі.

Як повідомив начальник відділу економіки та торгівлі міської ради Лев Попель, що хоча новий перевізник і висловив пропозицію про перегляд діючого тарифу, вартість проїзду залишиться незмінною.

Залишити відповідь