Садового звинуватили у спробі облави

0
1501

На сесію Львівської міської ради завтра, 25 січня 2018 р., виноситься питання про надання державному навчальному закладу “Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Пимоненка, 15 (п.106 Порядку денного) площею (УВАГА!) 3,5267 га. Про це у Фейсбуці пише громадський активіст Богдан Рабешко.

“Мешканці багатоквартирного будинку по вул.Пимоненка, 15а обурені таким станом справ, оскільки тут роками відбувається конфлікт із директором училища Адащинським В.Й., який неодноразово ставив паркан, а жителі будинку його трощили, оскільки єдина дорога, яка прямує до школи, садочка і найближчої автобусної зупинки, пролягає через територію, яку львівські депутати збираються віддати училищу, а директор тепер матиме законне право поставити паркан.

Тепер жителям будинку і їх дітям треба буде долати ЧОТИРИ кілометри, щоб дістатись школи, садочка або автобусної зупинки.

Для чого Львівська міська рада передає училищу такий великий шмат землі?

Вважаю, що таким чином лобіюються інтереси майбутнього забудовника, оскільки училище вже роками не виконує державне замовлення, а тому в найближчому майбутньому його збираються оптимізувати – одним словом проведуть прихватизацію разом з цінною земелькою площею більше трьох гектарів!

А де необхідний життєвий простір для людей? Навіть дитяча площадка і стадіон знаходиться на території училища – і вони теж скоро будуть загороджені парканом?

Шановні депутати, для чого ви своїм рішенням підбурюєте людей до акцій протесту?”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь