Садового завтра пікетуватимуть

0
3172

Сьогодні у Львівській міськраді відбулась зустріч міського голови Андрія Садового з громадськими активістами та представниками волонтерських організацій, де він намагався переконати останніх у неминучості повернення боргів міста перед російським олігархом Ігорем Чуркіном. Про це пише Леополіс

Як зазначають громадські активісти, міський голова заручившись підтримкою представників комунального перевізника АТП-1, почав переконувати присутніх на зустрічі у тому, що потрібно повернути борг за автобуси ЛАЗ, які були поставлені напередодні ЄВРО-2012. І хоча ці автобуси на сьогодні є у несправному стані, мова йде про борг у майже 28 млн грн, які мають виплатити з міської казни, а отже з кишень мешканців.

«Ми маємо причини підозрювати, що ці гроші підуть безпосередньо російському олігарху Чуркіну, і таким чином, ми намагаємося захистити львів’ян», – заявив голова ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський.

Завтра на сесію міської ради виноситься ухвала про меморандум між містом та підприємством, яке викупило борг. Проект меморандуму передбачає, що АТП-1 визнає борг у сумі 28 млн грн за придбані ЛАЗи та зобов’язується сплатити «Оптимум Фактор» 20,3 млн грн.

Громадські організації, серед яких, зокрема, ГО «Соціальний захист населення та учасників АТО» (Леся Турашвілі), ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих (Сірків Богдана), ГО «Рабів до раю не пускають» (Іван Спринський), ГО «УНСО» (Фертович Володимир) та інші, закликають небайдужих львів’ян прийти на сесію та висловити свій протест проти повернення боргів російському олігарху.

Залишити відповідь