Садового закликають припинити спекуляції щодо відключення світлофорів у Львові

0
1129

Управління патрульної поліції міста Львова просить відключати світлофорні об’єкти тільки на 5-10 хв

Львівського міського голову Андрія Садового просять нарешті припинити спекуляції щодо відключення світлофорів під час візитів високопосадовців з столиці. Про це йшлось під час апаратної наради у Львівській ОДА.

Як повідомив керівник патрульної поліції міста Львова Роман Пилипенко, управління патрульної поліції надає вимогу про відключення світлофорних об’єктів лише на час проїзду кортежу із вищим керівництвом держави.

«Оскільки місто не може регулювати світлофорні об’єкти дистанційно, вони відключають їх завчасно», – сказав Пилипенко.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, що чиновники міста спекулюють, що Львів опинився у транспортному колапсі.

«Вони відключають завчасно, а потім спекулюють, що місто опинилось у транспортному колапсі. Місто і так вже давно перебуває у транспортному колапсі і без приїзду Президента України. Але на цьому не треба спекулювати і я закликаю, щоб ці спекуляції нарешті припинились», – сказав Синютка.

Він додав, що спільно із патрульною поліцією відправить офіційного листа керівництву міста Львова, а його копію оприлюднять у ЗМІ.

«Треба чорним по білому усе чітко прописати, що світлофори просять відключати не зранку до вечора, а на -10 хв, коли їде кортеж. І щоб ніхто не спекулював на цьому. А то я вислуховую від Президента, чому корки у Львові, а потім ще й читаю, що виявляться і сам Порошенко винен у цьому», – сказав Синютка.

Залишити відповідь