Садового закликали нарешті почати працювати. Не язиком

0
2678

На днях мер Львова заявив, що не бачить проблем із місцями у садках міста. Хотілося б порадіти разом з ним, але статистика – а вона річ вперта – каже про інше. Про це у Фейсбуці повідомила директор департаменту освіти Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Місто Львів є одним з найбільш проблемних в області в питанні охоплення дітей дошкільною освітою.

У цій ж проблемній категорії – Стрий, Дрогобич, також Турківський та Дрогобицький райони. Станом на 22 травня у Львові зареєстровано до зарахування у заклади дошкільної освіти 9 305 дітей.

“Майже 10 тисяч дітей у черзі! Тому, пане Голово, давайте обійдемося без гарних фраз, натомість будемо працювати. Роботи в секторі дошкільної освіти непочатий край”, – написала Мандзій.

Нагадаємо, на брифінгу мер Львова заявив, що ситуація щодо забезпечення дітей місцями у садочках Львова «йде за планом», писало Дивись.Інфо.

«В тому році ми хочемо відкрити до 1000 місць в садочках», – сказав Садовий.

Він також зазначив, що у 2019-2020 роках залишається одне питання, – «що буде із тими дітьми, яких батьки привозять з сіл до Львова?».

За його словами, тут ми мусимо спільно шукати варіанти вирішення. «Як ви знаєте, ми даємо із міського бюджету дофінансування на будівництво садочку в селі Рясне-Руське і по тих дітях ми повинні також прийняти адекватне рішення», – роз’яснив міський голова Львова.

«Напевно ті діти, які зараз є, вони будуть дальше в наших садочках, а для тих, які хочуть з наступного року приєднатись – будемо робити паузу. Оскільки в першу чергу потрібно створити місця для дітей, чиї батьки працюють, живуть та прописані у Львові», – додав Андрій Садовий.

Але загалом мер Львова не бачить проблем із місцями у садках Львова.

Leave a Reply