Садового просять виділили більше коштів громадськості

0
1541

Віталій Свіщов просить у мерії збільшити фінансову підтримку громадських організацій

Збільшити кількість програм надання фінансової підтримки освітнім, науковим, технічним, культурно-просвітницьким, молодіжним та ін. громадським організаціям. Сьогодні на пленарному засіданні ЛМР депутат звернувся із відповідним запитом до міського голови.

Для громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості передбачено досить багато програм фінансової підтримки. Наприклад, однією з них є «Відкриті кубки Львова», затверджена ухвалою Львівської міської ради № 1721 від 23.03.2017 року, яка дозволяє популяризувати різні види спорту, організовувати яскраві місцеві, всеукраїнські та міжнародній спортивні події. Завдяки цій програмі, спортивні події на 70% фінансуються з міського бюджету.

«Доцільним було б збільшити кількість програм фінансування не тільки для організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, але й для громадських організацій з іншою суспільно-корисною метою діяльності. Це дасть змогу громадськості брати активнішу участь у громадському житті міста, втілити в життя більше цікавих ідей та проектів», – йдеться у запиті Віталія Свіщова.

Варто наголосити, що за підтримки Львівської міської ради діють програми надання фінансування для розвитку та діяльності, передбачені Комплексною програмою підтримки, затвердженою ухвалою Львівської міської ради № 2334 від 16.02.2009 року, зокрема такі як: Програма надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень, Програма надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим», Програма надання фінансової підтримки громадським організаціям шляхом залучення їх до проведення щорічних заходів.

Залишити відповідь