Садового закликали припинити політичні ігрища й негайно скликати сесію

0
795
Садового закликали припинити політичні ігрища й негайно скликати сесію, фото Четверта студія

Сьогодні, 17 грудня, усі фракції Львівської міськради закликали Андрія Садового терміново скликати сесію ЛМР.

Про це заявили представники фракцій під час брифінгу в Львівській міській раді, повідомляє кореспондент ІВ Четверта студія.

Представники трьох політсил: “Варти”, “Європейської Солідарності” та “Свободи” одностайно заявили, що сесію потрібно провести якнайшвидше, щоб проголосувати за бюджет на 2021 рік. Відтак,  депутати запропонували провести сесію завтра, 18 грудня, та закликали міського голову Андрія Садового приєднатись до засідання в режимі онлайн.

Лідер фракції “Свобода” у Львівській міськраді Любомир Мельничук закликав міського голову перестати бавитись у політика та не вчиняти незрозумілі ігрища.

“Сьогодні ми бачимо незрозумілі затягування роботи Львівської міськради збоку чинного голови. Ми вбачаємо у цьому процесі невелику безпеку. Разом з тим, у нас напівлегітимний виконавчий комітет, який обраний попередньою каденцією, квоту якому забезпечує секретар ради, який вже не має жодних повноважень. Під прикриттям боротьби з коронавірусом виконавчий комітет приймає багато містобудівних умов і обмежень. Останнє, що зробив виконком – це на вулиці, Шевській, 1, дав дозвіл на реконструкцію ще одного поверху родині Садового. Усі процеси відбуваються, бо за виконавчий комітет у такому складі як зараз, вже ніхто ніколи не проголосує. І на прощання, влада Садового вчиняє неприйнятні для міста речі”, – наголосив Мельничук.

Депутатка від фракції “Європейська Солідарність” Олена Пасевич закликала міського голову Андрія Садового провести засідання ЛМР онлайн.

“Ми готові приступити до роботи і виправдати високий рівень довіри львів’ян. Ми дуже співчуваємо міському голові, бо він захворів на коронавірус. Це справді велика проблема для усіх людей. Разом з тим, ми закликаємо очільника міста провести сесію у найближчий час. Сьогодні у нас є загроза зриву бюджету. Є практика інших міст, коли міський голова проводить засідання через конференц-зв’язок. Згідно чинного законодавства, саме міський голова вносить кандидатуру секретаря ради та питання, що стосуються комісії ради. Усім відомо, що у роботі пленарного засідання ЛМР оголошено перерву, відповідно для продовження роботи зовсім нічого не заважає. Ми закликаємо провести засідання міськради, 18 грудня, де Андрій Садовий може бути присутній у режимі конференц-зв’язку. Ми повинні спільно розглянути порядок денний, який був депутатським корпусом затверджений 4 грудня. На крайніх місцевих виборах понад 80% львів’ян віддали свої голоси за демократичні політичні сили. Але міський голова відсторонив від роботи фракції, які отримали у Львівській міській раді найбільшу підтримку”, – додала депутат.

Залишити відповідь