Садового закликали підготувати Львів до спалаху коронавірусної інфекції

0
330
Андрій Садовий. Фото ілюстративне. Джерело: lenta.ua

Сьогодні, 9 березня, відбулося засідання постійної депутатської Комісії фінансів та планування бюджету ЛМР. Депутати погодили виділення коштів на придбання медичного обладнання, капітальний ремонт медичних закладів Львова та інші потреби цих закладів на загальну суму 231 мільйон 200 тисяч гривень.

Про це повідомила прес-служба фракції “Європейська Солідарність” у Львівській міській раді, пише “Кулемет”.

Секретар комісії фінансів та планування бюджету Юрій Гринів наголосив: “Була пропозиція частину обладнання купити в лізинг на загальну суму 16 млн 650 тис.грн. Наша фракція категорично проти покупки обладнання в такий спосіб. По-перше, це збільшує вартість на 30-40%, а по-друге, затягне процедуру оформлення через оцінку, експертизу, страхування.

Тому ми пропонуємо внести дане обладнання окремими стрічками в бюджет розвитку міста Львова. Практику кредитів та лізингів пора припиняти. Бо досі брали кредити для проїдання чиновниками та комунальними підприємствами. Лізигові платежі мають один серйозний мінус – їх можна проводити без системи тендерних закупівель Prozorro по так званих прямих контрактах. Це може спричинити завищення ціни постачальником на дане обладнання, що призведе до серйозних переплат з міського бюджету”.

Фракція “Європейська Солідарність” у Львівській міській раді вимагає у голови виконавчої влади ЛМР прислухатись до рішення бюджетної комісії та включити ці стрічки витрат бюджету розвитку у порядок денний пленарного засідання 11 березня.

❗Завдання влади – підготувати Львів до можливої нової хвилі ковіду

Сьогодні відбулося засідання постійної депутатської…

Опубліковано Фракція “Європейська Солідарність”. Львівська міська рада Вівторок, 9 березня 2021 р.

“Закликаємо депутатів інших фракцій підтримати їх на голосуванні. Зараз важливо купити медичне обладнання за виділені у повному обсязі кошти з міського бюджету розвитку, щоб Львів був готовий до можливої тетьої хвилі спалахів захворюваннь на covid-19, а медичні заклади могли якісно надави послуги пацієнтам. Наголошуємо: процес закупки повинен бути прозорим та публічним. Пріоритетом для Львівської міської ради має бути здоров’я львів’ян, а не розпорошення грошей на задавнені боргові зобов’язання виконавчої влади. Наша фракція обіцяла, що цьогоріч для бюджету міста Львова буде пріоритетною соціальна сфера, зокрема сфера охорони здоров’я. Таку позицію підтримали інші фракції у Львівській міськраді. Ми разом повинні дотримуватись обіцянок, даних громаді Львова”, – йдеться у заяві фракції ЄС.


Leave a Reply