Садового кличуть на дебати до сесійної зали Львівської міськради

0
627
Садового кличуть на дебати до сесійної зали Львівської міськради, фото Ольга Березюк/ФБ

Представники виборчого штабу кандидата на посаду голови Львівської ОТГ Олега Синютки пропонують провести дебати між двома кандидатами у повній відповідності до законодавства.

Зустріч для узгодження формату дебатів ініціював народний депутат Микола Княжицький, пише Кулемет з посиланням на Дивись.Інфо.

На неї запросили представників виборчих штабів та ЗМІ. При цьому представники штабу Андрія Садового на зустріч не прийшли, відтак вдалося почути позицію лише представників штабу Олега Синютки.

Як пояснив народний депутат Микола Княжицький, різні телекомпанії запрошують до себе кандидатів.

«Вони мають право це робити і кандидати мають право туди ходити або не ходити. Але це не є передвиборчі дебати, бо закон передбачає певний формат – вони мають бути погоджені двома кандидатами. Ведучі, формат, все решту має бути відомо. Я спілкувався з Зурабом Аласанією, і він пояснив, що це суто редакційна програма, а не передвиборча агітація, вони не беруть за це гроші і не будуть повідомляти, які там будуть журналісти і хто буде ведучим. Це позиція, на яку вони мають право, але це телепрограма, а не дебати. У тих телепрограмах, які є, не можна говорити про вибори, натомість на дебатах можна говорити про вибори, агітувати за себе. Наскільки мені відомо, було надіслано запрошення двом кандидатам і жоден не сказав, що не прийде. Але це лише телепередача, ми ж хочемо провести власне дебати 20 листопада у великій сесійній залі, щоб ми з Андрієм Івановичем узгодили, хто буде ведучим», – пояснив Микола Княжицький.

За його словами, це може бути один ведучий, який влаштовує обидві сторони або кожна із сторін може мати свого ведучого.

«Ми хочемо, щоб це було відкрито для всіх ЗМІ, і пропонуємо оплатити трансляцію з виборчих фондів обох кандидатів, зокрема ми готові оплатити це з виборчого фонду Олега Синютки. На жаль, поки що відповіді від Андрія Івановича ми не отримали. На мій лист він відповів, що піде на суспільне», – додав нардеп.

Як заявив під час зустрічі представник телеканалу «НТА» Віталій Крутяков, телеканал готовий надати необхідне обладнання для трансляції дебатів, при цьому редактори можуть бути незалежними.

За словами Миколи Княжицького, обладнання також може бути замовлено у Києві.

«Ми звернулися до кількох незалежних компаній у Києві з проханням зарезервувати пересувні телевізійні станції з тим, щоб їх оплатили обидва кандидати, тобто це може бути технічний ресурс НТА, 24-го чи будь-якого іншого телеканалу», – пояснив Микола Княжицький.

Про дебати ❗️

Сьогодні Княжицький запросив всіх львівських журналістів, щоб вони почули, що відбувається
Від Садового…

Опубліковано Ольгою Березюк Четвер, 12 листопада 2020 р.

Залишити відповідь