Руслан Оруджев: Пора зливати віск!

0
2798

Пора зливати віск!

Є ще варіант – в Кривчицях бабка файно яйця викачує!

Ось це, згідно версії засланців від нібито державного телебачення 50 чоловіків в камуфляжі. І вони щойно захопили стретегічний об*єкт – приміщення телебачення.За лічені хвилини тут буде купа правоохоронців. Ці ж люди одягнуті в мілітарі стиль, банально вдячні волонтерці Ksenija Klym яку нещадавно скоротили.

Не заглиблюючись в юридичні тонкощі брендового, медійно-розкрученого, інвестиційно-привабливого нового суспільного мовлення, бачимо наступну картинку. Все державне Львівське телебачення в один день скоротили. Раз – і все.

Прислали з Києва керівника з приставочкою В.О. – і всім па-па!. Можете глузувати, однак сорокарічна програма 12 каналу “Концерт вітань” має більше лайків та переглядів аніж усі проекти цього “вільного мовлення”. Паралельно в ці дні в інше приміщення перебирається і телеканал “ЗІК” (так-так, той наш канал, який вляпався в скандал з ригами).

Отож, виглядає на те, що хтось ціленаправлено вибиває приміщення в мальовничій центральній частині міста (помічена практика й в інших обласних центрах). Невже тут скоро бути готелю чи розважальному комплексу. Цинічно мовчу про знищених 200 робочих місць…

Сподіваємось на діалог, роз*яснення та відкриту дискусію.Просто поясніть…

Залишити відповідь