Руслан Оруджев: Аж раптом у нього почалась істерія! Він почав головою битись в асфальт та паркан

0
2743

Щиро та публічно дякую хлопцям за гарний день та адвоката! В командній грі, на жаль, видно лишень того, кого вивели з воротарем один на один (кому треба, той пойме).

Про це у Фейсбуці пише Руслан Оруджев.

Отож, як все було! Гомів виходив зі суду де його притягли за 56 тисяч баксів хабаря. Отож це безпринципне чмо йшло та на телефоні з ухмилочкою слухало Шарія про полукровність західних українців.

Він дибільно усміхався і казав “Ага! Це я та моя бабуся! Вона любила в панів вранці мінєта брати!” А ж раптом, у цього офіційно психіного хворого почалась істерія! Він почав головою битись в асфальт та паркан! Хлопці ж кинулись йому допомагати з першою медичною допомогою! Ні слова! не брешу! Там на фото навіть видно, що в когось зеленка з аптечки випала! До поки патрулька сперечались з перехожими добродіями, я опинився найближче до цього психічно хворого!

Кілька разів його обійняв з криком “Лук ат мі!!!! Стей віз ас!!!”. Здається він почав приходити до себе. Я полегшено здихнув. Однак, патрулька не повірила! Запросили в райвідділ для дачі показів. Класні хлопці! Як ви бачили, я був в наручніках!

Пробачте троха зіпсовану особу – забувся вранці переодягти деякі елементи вечірньої піжами! Благо в патрульних були ключі і вони допомогли мені зняти ті залізяки! Ще раз всім привіт!

не Степан Руданський

Залишити відповідь