Росію влаштує будь-який кандидат у Президенти, але не Петро Порошенко, – Гринів

1
1446

Найгіршим, що може бути для Росії – це повторне обрання Президентом України Петра Порошенка. Про це у Львові під час засідання Громадського прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Які методи використовуватиме Росія на виборах Президента України і як їм протистояти» заявив голова ЛТО ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Блок Петра Порошенка  «Солідарність» Юрій Гринів, повідомила прес-служба партії.

«Я переконаний, що місце нашої партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та нашого кандидата Петра Олексійовича Порошенка є ключовим у протистоянні російській агресії. Думаю, що Росію влаштує будь-який кандидат, окрім Петра Олексійовича», – сказав Юрій Гринів.

Юрій Гринів переконаний: «Росія застосує усі методи впливу, аби не допустити перемоги Петра Олексійовича Порошенка на виборах. Ми воюємо з Росією вже чотири роки і ми не поступаємося їй. Наш політичний фундамент – це відновлена армія, якої практично не було. Росія це дуже добре розуміє, адже сприймає лише мову сили».

Він наголосив, що українці у цій війні не капітулюють та не поступаються ворогу. Президент та його команда дотримуються чіткої державницької позиції від якої не буде відступати.

«Усі ми чудово знаємо, що коли Росія не може перемогти мечем, то вдається до підлих тактик. Вона починає розхитувати ситуацію, маніпулювати, налаштовувати українців один проти одного. Так було вже не один раз у нашій історії. Росія зробить все, аби нас роз’єднати. Українське суспільство повинно боротися із цим!

Суспільство – це організм. Ми знаємо, що коли організм хворіє, то починає сам себе захищати. Я дуже сподіваюсь, що наше суспільство, як живий організм, сконцентрується і зрозуміє, що нам потрібно об’єднатися і захисти себе від стороннього впливу. Може статися так, що до влади прийдуть люди під жовто-блакитним прапором, але зовсім не з українським інтересом та не з державницькою позицією. Саме тому нам потрібно згрупуватися та не дозволити вводити себе в оману», – наголосив Юрій Гринів.

Він наголосив: «Знайте, що усі кандидати у президенти, які говоритимуть про «мир за будь-яку ціну», або «мир без додаткових умов», є кандидатами, які працюють на Кремль і його політику «руского міра».

Політолог Ігор Танчин вважає, що Росія спробує дестабілізувати ситуацію в Україні та повернути її на свою користь.

«Росія розуміє, що повернути назад ті позиції, які вона мала за часів правління Януковича неможливо. Однак вона спробує провести на президентських виборах лояльнішого до Кремля кандидата. Також спробує створити потужну проросійську фракцію в результаті парламентських виборів. Це програма максимуму для Росії і вона на цьому акцентуватиме», – сказав Ігор Танчин.

Як зазначив політолог Юрій Ситник, коли говоримо про російське втручання у вибори Президента України, то не слід забувати, що воно може бути й від інших геополітичних сил.

«Політика Кремля пронизує не лише російські та проросійські структури. Росія має свої сфери впливу по усьому світу», – сказав він.

Політолог також наголосив, що втручання у вибори Президента України будуть носити ідеологічний характер.

1 коментар

  1. Брехня.Саме петро порошенко найкращий кандидат для путіна, якому потрібна слаба,корумпована Україна Не все те .що на публіку виплескує президент є таковим.Насправді вони підтримують нормальні відносини.Бізнес працює,медведчуки літають до москви і.т інш.

Залишити відповідь