Російські ракети пошкодили храм на Львівщині (ФОТО, ВІДЕО)

0
342

У понеділок, 10 жовтня, російські ракети пошкодили храм Воздвиження Чесного Хреста у с. Берездівцях на Львівщині.

Про це повідомляє Кулемет з посиланням на Львівську архідієцезію Римо-католицької церкви в Україні

Отець Дам’ян Панков’як, сальваторіанець, настоятель парафії у Берездівцях розповів, що відбулося:

-Зранку у Берездівцях було чути вибухи. Ми, разом із моїм співбратом о. Адамом, який приїхав з допомогою для громади Нового Роздолу, почали втікати з хати. Дві ракети впали одразу за парканом храму. Вибуховою хвилею вибило вікна, пошкодило штукатурку на зовнішніх стінах. Доведеться докласти чимало зусиль, щоб все відновити. На щастя, нікого в той час у храмі не було, ані робітників, які вже два місяці поспіль щодня працювали над відновленням храму, а сьогодні поїхали до Дрогобича, ані священників. Тож дякувати Богові – всі живі і здорові.

На місце прибув архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський разом з єпископом-помічником Львіської архідієцезії Едвардом Кавою, щоб переконатися, що ніхто з людей не зазнав травмувань та оцінити рівень завданої шкоди:

-Ми приїхали переконатися, що ніхто не постраждав, підбадьорити наших парафіян та священника, додати їм відваги. Дякуємо Богові, що ніхто не втратив життя. А те, що пошкоджене, будемо намагатися відбудувати. Дякуємо Богові за те, що вцілів вівтар.

Митрополит разом з єпископом-помічником та о. Дам’яном відвідали також мешканців Берездівців, чиї домівки постраждали в наслідок ракетного удару. З деяких будинків позривало дахи, у багатьох повибивало вікна, посікло осколками стіни. Місцеві мешканці одразу взялися до роботи і почали ліквідовувати наслідки руйнувань, але власними силами всього полагодити на жаль не вдасться.

Leave a Reply