Решко:‌ ‌готуватися‌ ‌до‌ ‌Франції‌ ‌Україна‌ ‌почала‌ ‌ще‌ ‌ в‌ ‌Нур-Султані‌

0
304
Решко:‌ ‌готуватися‌ ‌до‌ ‌Франції‌ ‌Україна‌ ‌почала‌ ‌ще‌ ‌ в‌ ‌Нур-Султані‌

Збірна України вже п’яту гру поспіль грає матчі внічию у відбірковому турі до Чемпіонату світу – 2022.

Захисник київського «Динамо» і збірної СРСР 70-х років Стефан Решко в ексклюзивному інтерв’ю Metaratings поділився думкою про вчорашній матч Україна з Францією (1:1) і оцінив шанси нашої національної команди у відбірковому циклі ЧС-2022.

Хороша гра і нормальний результат, ділиться враженнями Решко. Також захосник клубу подякував футболістам, і відмітив, що ті віддавалися боротьбі і добилися бажаного. 

Вчора на НСК «Олімпійський» не обійшлося без помилок, але в цілому гра була проведена гідно, прокоментував Решко. Не забув згадати й про те, що грала збірна проти дійсного чемпіоната світу – Франції, і це достатньо хороший результат. Більш того, після нічиєї з Боснією і Герцеговиною у минулому турі французам потрібні були очки. 

Тепер, після п’яти нічиїх у п’яти матчах, збірній України необхідно не тільки вигравати всі три зустрічі, які залишилися (двічі їй належить зіграти з Боснією і Герцеговиною та один раз з Фінляндією на виїзді), а й розраховувати на вигідні для нас результати в іграх суперників по групі. Теоретичні шанси в України ще є, але як воно в підсумку складеться – подивимося. Тепер важливо боротися за другу сходинку.

Також Стефан Решко відмітив, що багато що залежить від головного тренера: як він налаштує на гру, як піднесе особливості дій суперника на установці. Підготовка до гри з французами починалася ще в Нур-Султані після нічиєї з Казахстаном. І як ми бачимо по грі з Францією, тренеру вдалося підняти командний дух українців.


Leave a Reply