Ремонт у ванній: типові помилки

0
596
Ремонт у ванній: типові помилки

Чи любите ви робити ремонт? А взагалі цікаво, чи існують люди, котрі полюбляють клеїти шпалери, укладати плитку або ж будувати балконні перегородки?

Чи любите ви робити ремонт? А взагалі цікаво, чи існують люди, котрі полюбляють клеїти шпалери, укладати плитку або ж будувати балконні перегородки? Так! І вони працюють у компанії Капітель, тож радо зроблять ремонт квартир у Львові кожному, хто на власному досвіді переконався, що самостійне облаштування житла є зовсім нелегкою справою.

Ремонтні роботи потребують врахування чималої кількості нюансів. Теоретичних знань про конкретний процес виявиться замало, потрібен досвід і немаленький. Інакше ремонт хоч ванної, хоч вітальні виявиться провальним заняттям.

Ремонт у ванній кімнаті: кольори та матеріали

Бажаєте зробити ремонт самостійно? Що ж може піти не так? Абсолютно все, хоча ряд помилок нескладно виявити ще на етапі проектування, наприклад, неправильний розрахунок матеріалів. Він призводить до маси непередбачуваних затрат, особливо, коли планується укладання кахлю. Сумнівно, що вдасться купити матеріал з аналогічним малюнком. Навіть колір плитки в різних колекціях варіює, тож куди доцільніше придбати її з запасом. Професійний виконавець обов’язково додасть до розрахунків додаткових 10% або ж 15%, в залежності від особливостей укладання кахлю. Якщо ж залишаться зайві елементи, їх варто залишити про запас, адже плитка може розколотися, наприклад, під час заміни змішувача.

Перш ніж замовити кахель, слід звернути увагу на його характеристики, бо на стінах і підлозі у ванній накопичується волога. Плитка, що не має протислизьких властивостей, у рази підвищує вірогідність травматизму. Краще купувати кахель з шорсткою поверхнею чи спеціальним покриттям. Якщо ж у підлозі розміщені нагріваючі елементи, меблі повинні розміщатися подалі від них, мінімальна відстань складає 10 см. Інакше будь-які дерев’яні предмети пересохнуть та потріскаються від постійного нагрівання. Професіонал це обов’язково врахує ще перед укладанням системи «тепла підлога». Він також порадить подумати над альтернативою гіпсокартонної стелі, бо вона не врятує приміщення від затоплення. Бажано віддати перевагу натяжній конструкції, адже, за потреби, достатньо зробити прокол, щоб випустити воду, та правильно зафіксувати його краї.

Невдалим варіантом для приміщення стане дизайн у темних тонах. Звісно, в ньому немає нічого жахливого, але темні відтінки впливають на сприйняття кольорів. Вони відбивають світло, тож щоб згодом побачити реальну картинку у дзеркалі, варто віддати перевагу світлим комбінаціям або ж потурбуватися про облаштування системи освітлення. Дизайнер допоможе зробити вдалий вибір. Відмова від додаткового освітлення:

  • біля дзеркала;
  • поблизу душової кабіни

напряму відобразиться на рівневі комфорту і затишку у приміщенні. Це одна із типових помилок. Спеціаліст же порадить заздалегідь зробити монтаж електропроводки та розеток, бо згодом власник квадратних метрів відчує потребу в підсвічуванні певних зон, та щоб його організувати, доведеться ламати стіни. Для освітлення вологих приміщень рекомендовано використовувати спеціальні світильники, із закритими патронами. Вони не окислюються, тож здатні прослугувати досить довго.

Чи можна робити ремонт у ванній кімнаті самостійно? Так, коли виконавець має достатній практичний досвід у його реалізації і знає, як віднайти вихід із нестандартних ситуацій. В інших же випадках, куди вигідніше та комфортніше користуватися послугами сторонніх організацій, щоб не витрачати час та гроші на коригування результатів. Професіонали знають, де краще встановити сушарку для рушників, якої висоти підібрати умивальник, де придбати матеріали і відповіді на безліч питань, які неминуче виникають під час реалізації ремонтних робіт.

Leave a Reply