Ректор Львівської політехніки виступив на підтримку призначення Шкарлета міністром освіти

0
1776

Ректор Юрій Бобало підписав звернення до президента, аби пришвидшити призначення Сергія Шкарлета міністром освіти і науки України.

Голови об’єднань ректорів українських вишів та Профспілки працівників освіти і науки звертались до президента Володимира Зеленського з проханням пришвидшити призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки. Серед них є підпис і ректора Національного університету «Львівська політехніка» Юрія Бобала.

Про це повідомляє То є Львів, пише “Кулемет”.

Тоді автори звернення наголошували, що відсутність протягом півроку повноправного очільника Міністерства освіти і науки України негативно позначається на авторитеті як самого міністерства, так і керованої ним галузі. Підписанти висловили переконання, що призначений тимчасово виконуючим обов’язки міністра Сергій Шкарлет має значний управлінський досвід та фахово розуміє проблеми освіти.

Окрім цього, інформацію стосовно підпису ректора Юрія Бобала у зверненні повідомив вчора, 21 грудня, один із протестувальників на мітингу студентів проти призначення Сергія Шкарлета міністром освіти у науки.

Такі акції протесту проти новопризначеного міністра проходять ще у кількох містах України (Миколаїв, Хмельницький, Чернівці, Суми, Харків, Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Чернігів, Луцьк, Одеса, Тернопіль, Кривий Ріг). Зокрема, через те, що він був членом «Партії регіонів», також його звинувачують у плагіаті (науковці знайшли плагіат на семи сторінках статті з восьми).

 

Залишити відповідь