Рейтинг довіри до Зеленського обвалився до мінімуму

0
1725
Зеленський із Садовим пив каву. Фото Христина Процак
Зеленський із Садовим пив каву. Фото Христина Процак

Президенту Володимиру Зеленському не довіряє половина українців.

Такі результати соцопитування представила глава правління Українського інституту соціальних досліджень ім. А. Яременка Ольга Балакірєва на прес-конференції у вівторок, 23 червня, пише Четверта студія з посиланням на Центр новин.

“На сьогоднішній день Зеленському повністю довіряють 13%, швидше довіряють – 28%, скоріше не довіряють 25% і зовсім не довіряють 25%. Отже, 50% населення сьогодні не довіряють президенту Зеленському”, – повідомила Балакірєва.

Протягом тривалого часу після обрання Зеленського президентом України тримався позитивний баланс довіри до нього, зазначила Балакірєва.

“Ситуація почала змінюватися в січні-місяці, і ви бачите вже на тлі коронавірусу наші останні вимірювання, які були в травні і червні, показали зміну цього балансу, і зараз баланс довіри негативний”, – продовжила представниця інституту.

Також є негативний баланс довіри до уряду (-54%), Верховної Ради (-55%) і Нацбанку (-45%), а також до СБУ, Нацполіції, прокуратури, ДБР і НАБУ.

При цьому ЗСУ традиційно залишаються з позитивним балансом довіри – їм довіряють більш як 60% респондентів, тоді як не довіряють близько 30%.

Опитування проводилося 10-19 червня методом “віч-на-віч” за місцем проживання респондентів. Участь у соцдослідженні взяли понад 3000 осіб у всіх регіонах України, крім тимчасово окупованих територій Луганської і Донецької областей та Криму. Статистичне відхилення становить 1,1-1,9%.


Leave a Reply