Редактор газети «Ратуша» подав заяву на міськраду через порушення процедури роздержавлення

0
1141

Сьогодні, 26 березня, головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв подав заяву в органи прокуратури та Нацполіції, оскільки чиновники Львівської міськради почали роздержавлення «Ратуші» без залучення колективу.

Про це він повідомив в коментарі Дивись.info.

Микола Савельєв зазначив, що подав заяву з вимогою внести в єдиний реєстр досудових розслідувань ситуацію, що склалася навколо видання ЛМР після рішення комісії, яку очолив керівник департаменту адміністрації міського голови Євгена Бойка.

«Ця комісія прийняла рішення, які фактичного стосуються ліквідації ЛКП газети «Ратуша», а не її реорганізації. Однім із пунктів цих рішень є передача Бойкові печатки ЛКП газети Ратуша, яку він, в свою чергу, повинен передати держреєстратору», – пояснив Савельєв.

Перед цим, на своїй сторінці у Facebook написав редактор «Ратуші» написав, що чиновники Садового почали роздержавлення «Ратуші» без залучення колективу.

Микола Савельєв також нагадав, що це вже друга заява, яка стосується Євгена Бойка. «Перша заява про невиплату заробітної плати за січень працівникам газети, була внесена ЄРДР і по нім Галицьким райвідділом поліції вже проводиться розслідування», – сказав головний редактор газети «Ратуша».

Leave a Reply