Раніше за WizzAir: з Лондона до Львова прилітає Ведмедик Паддінгтон

0
2054

Поки львів’яни з нетерпінням очікують новий весняний рейс Лондон-Львів, вони вже зараз можуть запасатись поп-корном.

Адже вже 18 січня у прокат виходить супер-весела сімейна комедія «Пригоди Паддінгтона-2» про пригоди Ведмедика-мандрівника.

І малеча, і дорослі напевне вже давно полюбили цього такого серйозного і водночас смішного шукача пригод. Паддінгтон тепер живе у Лондоні, він добре освоївся у будинку сім’ї Браунів. Незвичайного персонажа полюбили всі довкола. І от наближається важлива дата – тітоньці Паддінгтона ведмедиці Люсі виповнюється 100 років. Уважний племінник навіть знайшов підробіток, щоб накопичити на хороший подарунок. А саме – унікальна книгу, що продається в антикварній крамниці. І треба ж такому статися, що книгу хтось вкрав. Паддінгтон вирішує знайти пропажу.

У дуже смішній комедії задіяний справді зірковий склад акторів – Брендан Глісон, Джим Бродбент, Бен Вішоу, Джулі Волтерс, а також неперевершений британський серцеїд Х’ю Грант. А в українському прокаті Паддінгтон говорить і жартує голосом відомого актора і шоумена Володимира Зеленського.

Фільм з елементами анімації «Пригоди Паддінгтона 2» є сиквелом захопливої стрічки, що вийшла в 2014 році. Тоді це сімейне кіно зібрало в прокаті майже $ 260 млн., що стало причиною продовження. Творча команда, яка працювала над фільмом 2014 року, повернулася до своїх обов’язків. Зйомки почалися в жовтні 2016 року. І ще до їхнього початку генеральний директор StudioCanal Дідьє Люпфер оголосив про намір випустити третю частину історії. І ми вже чекаємо на неї!

І якщо десь на вулиця Львова ви побачите когось маленького і милого у пальто і капелюсі, навіть не сумнівайтесь – це точно був Він.

Наталя Маріневська, спеціально для ІВ «Кулемет»

Залишити відповідь