Рада ввела ПДВ на іноземні посилки, дорожчі за 100 євро

0
847

Верховна Рада скасувала норму про “три посилки”, згідно з якою одна людина зможе отримати всього три міжнародні посилки на місяць. Про це повідомляє Перший.

Норма була відхилена через те, що в Державній фіскальної службі визнали, що не зможуть реалізувати норми цього закону, оскільки не знають, як впровадити механізм відстеження посилок, повідомили в прес-службі Міністерства фінансів.

Відповідні зміни до Податкового кодексу народні депутати підтримали у другому читанні. За ухвалення законопроекту №9260  проголосували 236 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

У грудні 2017 року Верховна Рада прийняла закон, згідно з яким одна людина зможе отримати всього три міжнародні посилки на місяць. При цьому сумарна вартість товарів в кожній з них не повинна перевищувати 150 євро. А починаючи з четвертої, такі відправлення будуть обкладатися ПДВ, митом і акцизом. Дане обмеження мало запрацювати з 1 січня 2019 року.

Водночас, Рада ввела податок на додану вартість на ввезення товарів у міжнародних поштових відправленнях на суму понад 100 євро для одного одержувача-фізособи. За прийняття відповідного законопроекту №9260 в цілому проголосували 236 депутатів при мінімально необхідних 226.

Нагадаємо, на міжнародні посилки, які ввозяться в Україну, можуть ввести ПДВ, якщо їх вартість перевищує 22 євро.


Leave a Reply