Рада церков Львова рекомендувала вірянам брати участь у богослужіннях онлайн

0
420

Зважаючи на стрімке поширення Covid-19, Львів переходить у «червону» зону карантину. Відтак, Рада Церков міста Львова надала рекомендації священнослужителям та мирянам усіх конфесій.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Сьогодні відбулося засідання Ради Єпископів, яка рекомендувала, щоб люди були вдома і на Службі Божій були присутні онлайн. Якщо все-таки хтось йде до церкви, то рекомендовані богослужіння на відкритому просторі», – сказав під час брифінгу мер Львова Андрій Садовий.

Зокрема, Рада Церков рекомендувала вірянам брати участь у богослужіннях у домашніх умовах – через онлайн-трансляцію. Однак якщо охочі відвідуватимуть богослужіння, то їм рекомендовано перебувати на вулиці із дотриманням фізичної
дистанції – не менше 2 м (за винятком членів однієї сім’ї, що живуть разом). Відстань між відвідувачами у храмі має бути не менше 2 м та заповненість – не більше 50% площі храму. Люди, які перебувають у храмі, повинні бути у масках.

Також Рада Церков рекомендувала сприяти тому, аби біля входу до храму не утворювались скупчення людей, а також забезпечити контрольований вхід/вихід з храму.

Шанування святинь (хреста, ікон, святих мощей) – виявляти лише через поклоніння/поклон перед ними, без цілування.

Окрім того, рекомендовано мирянам у поминальні дні (1-2 листопада) відмовитися від відвідин кладовищ.

Leave a Reply