Призначення львівського урбаніста переросло у скандал

0
451

Трішки інформації для роздумів про ситуацію в Управлінні транспорту ЛМР. Про це пише журналіст Андрій Маринюк.

13.08.2019 Управління персоналом Львівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління транспорту.

Термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу). Тобто до 13 вересня 2019.

Станом на 16 вересня 2019 на конкурс з заміщення вакантної посади начальника управління транспорту Львівської міської ради, не подався жоден кандидат.

А тепер увага !!!

2 жовтня, як повідомив Андрій Садовий, Львівська міська рада провела черговий конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління транспорту. Участь у конкурсі взяли ДВА кандидати. За результатами відбору переможцем став Орест Олеськів (Orest Oleskiv).

Жодних зауважень до Ореста не маю, але хотілось би знати коли і як він подав документи на конкурс? А також хотів би побачити запис проведення конкурсу, в нас же Львівська міська рада відкрита для громадськості, в кабінетах встановлені камери, щоб позбутись корупції.

За моєї інформацією Ореста терміново вмовили очолити Управління, бо в.о. керівника Олег Партика, під постійним тиском громадськості, нарешті заговорив про розірвання договорів з рядом недобросовісних перевізників, які не виконують взяті на себе зобов’язання.

Зате тепер новий керівник – нова політика:
“Тут є великі ризики. Якщо ми розірвемо договір, а переважно один перевізник має кілька маршрутів, тоді частина міста може залишитися без громадського транспорту і її не бути чим покрити. Можливості комунального АТП-1 на межі”, – Орест Олеськів в одному з перших інтерв’ю ЗМІ.


Leave a Reply