Прикордонний контроль пасажирів поїзда “Київ-Варшава” здійснюватиметься у столиці

0
1069

З 5 квітня 2019 року на постійній основі здійснюватиметься прикордонно-митне оформлення міжнародного поїзда 67/68 «Київ-Варшава-Київ» в пункті контролю «Київ-пасажирський». Про це пише прес-служба ДПСУ.

Раніше пасажири цього поїзда проходили необхідні процедури при перетині кордону України в пункті пропуску для залізничного сполучення «Ягодин».

Відтепер щодня прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» оформлятимуть громадян, які подорожують цим поїздом з Польщі, до Києва прибуває за графіком об 11.03. А ввечері прикордонники здійснюватимуть оформлення пасажирів поїзда з Києва в напрямку Варшави.

Подорожуючим варто врахувати, що прикордонно-митний контроль розпочинатиметься о 18.48, відразу після закриття дверей вагонів.

Час відправлення поїзда за графіком о 19.13.

При цьому прикордонний контроль персонал Державної прикордонної служби проводитиме безпосередньо у вагонах поїзда за допомогою мобільних пристроїв, що значно пришвидшить роботу правоохоронців та надасть можливість скоротити час оформлення. Так, сьогодні 42 пасажира 4 інспектори прикордонного контролю оформили за 12 хвилин, що в середньому по 17 секунд на кожного пасажира.

 

Залишити відповідь