Прикордонна Рава-Руська громада – єдина на Львівщині, яка не спромоглась затвердити бюджет на наступний рік

0
103

Львівська область у 2022 році перевиконала плани надходжень до бюджету, кошторис на 2023 рік ухвалили усі громади, крім Рави-Руської.

Про це повідомляє Львівська обласна військова адміністрація, пише Кулемет.

“На сьогодні затверджено на 2023 рік обласний бюджет, усі районні та бюджети 72 територіальних громад (крім Рави-Руської)”, – повідомили у ЛОВА.

Щодо бюджету 2022, то попри війну, Львівська область завершує бюджетний рік із суттєвим перевиконанням планових показників.

За очікуваними розрахунками, до загального фонду бюджету області в 2022 році надійде близько 29,6 млрд грн податків. Це становитиме 110 відсотків до плану (понад план – орієнтовно 2,8 млрд грн). Порівняно з 2021 роком збільшення надходжень становитиме близько 8,7 млрд грн або 42 відсотки. Перевиконання планових завдань очікується за всіма основними податками і платежами, за винятком акцизного податку (понад пів року діяла нульова ставка податку з пального).

За доходами очікується перевиконання бюджетів майже усіх територіальних громад (окрім Заболотцівської, Буської, Моршинської і Перемишлянської), всіх районних бюджетів та обласного.

Leave a Reply