Приймати душ під наглядом: Олександр Біденко презентував дебютний відеокліп

0
838

Український співак, учасник телевізійних талант-шоу Олександр Біденко випустив дебютний відеокліп на трек «Так тихо падає дощ».

«Насамперед, я – ліричний виконавець. Більшість мої пісень про людські почуття, а саме кохання. Знімаючи дебютне відео, виявилось досить не легким завданням, показати всі переживання і хвилювання, не маючи за плечима досвіду акторської майстерності»,  – зазначив Олександр.  

За словами артиста, ідея зйомки кліпу виникла у друзів, які прослухали трек і змотивували Олександра приступити до знімального процесу,  а він пройшов у максимально короткі терміни – всього два дні. Режисерами відеокліпу є Лілія Грушицька та Віталій Мельничук.

«Моя мета – максимально передати слухачеві всю глибину людських почуттів та переживань, думок людини пов’язаних з її життям, та тим, що нас оточує. Показати, що у кожного з нас є те, заради чого варто жити і йти вперед – а це любов. Як і для кожного артиста, для мене слухачі відіграють значну роль в розвитку моєї творчості, це головний критик і поштовх для подальшої роботи», – сказав артист

У дебютній роботі Олександра демонструється магія почуттів між чоловіком та жінкою, те на скільки кохання може зводити з розуму і не тільки. До слова, на знімальному майданчику артисту довелось приймати душ, демонструючи своє тіло на всю країну.

«Найсмішнішим моментом, були зйомки в душі з оператором. Скажу Вам не звичне відчуття, так як, мені ще не доводилось приймати душ під наглядом такої кількості знімальної команди, а тепер і перед глядачами та шанувальниками на усю країну», – зазначив Олександр Біденко.

Довідка

Олександр Біденко – український співак, учасник телевізійних проектів «Ліга Сміху», «Х-фактор», «Голос країни». Вокальним співом почав займатися ще у шкільному віці, під час якого брав участь та займав призові місця на різних фестивалях, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, як в Україні, так і за її межами.  Писати власну музику почав під час навчання в музичному училищі. Концертну практику в країнах Європи та Азії (Іспанія, Польща, Малайзія та інші) розпочав ще з 2009 року. Співпрацював з багатьма відомими артистами та виконавцями України та країн СНГ. Після початку війни на Сході України у 2014 році, веде активну музично-волонтерську діяльність, за що отримав подяку від Міністра культури та Президента України.

Leave a Reply