Пройшов рік і нічого не змінилось: Мешканці Новояворівська і Нового Роздолу на літо знову залишились без водопостачання (ВІДЕО)

0
4865

Мешканці Новояворівська та Нового Роздолу на Львівщині цього року літом знову залишились без води.

Про це пише Кулемет.

“У зв’язку із необхідністю проведення гідровипробувань мереж та подальших ремонтних робіт, повідомляємо Вас про тимчасове припинення гарячого водопостачання з 20 квітня 2020 року. Орієнтовна дата проведення всіх планових робіт до 30 травня 2020 року. Дякуємо за розуміння та перепрошуємо за тимчасові незручності”, – йдеться у повідомленні адміністрації ТОВ “Нафтогаз тепло”.

На підприємстві нагадують, що гідравлічні випробування – це перевірка трубопроводів на міцність і щільність за допомогою подачі води під підвищеним тиском.

“Щоб мінімізувати аварійні ситуації у майбутньому Нафтогаз тепло має, відповідно до регламентних робіт та потреби, провести гідравлічні випробування мереж, виявити можливі пориви, ліквідувати їх, провести поточні ремонтні роботи, які передбачають тимчасове припинення надання послуг, зокрема, з гарячого водопостачання”, – йдеться у повідомленні.

Але про те, що зараз в Україні діє загальнодержавний карантин – на підприємстві, схоже, не знають.

Проте ситуація повторюється уже не вперше: місцеві мешканці обидвох міст переконані, що сидіти без води їм доведеться усе літо. У Новояворівську уже навіть думають, про можливе перекриття траси “Львів – Краковець”.

“Досвід є, не вперше будемо це робити”, – іронічно зазначають мешканці Новояворівська і додають, що виключати воду місцевим мешканцям ще й у час карантину не логічно зовсім.

Натомість представники влади наразі відмовчуються від проблеми. Яка, втім, їх не омине. Винною у цій ситуації вийде якраз влада, яка дозволила такий стан справ, а також власне і сам “Нафтогаз Тепло”…

Додамо, директор “Енергії Новояворівськ” Андрій Гнатуш сьогодні, 23 квітня, у Фейсбуці поширив спогад із відео, яке нагадує усю абсурдність ситуації, яка відбувалась у Новояворівську та Новому Роздолі.


Leave a Reply