Програма Interreg NEXT «Польща – Україна 2021-2027» продовжила термін Першого конкурсного відбору

1
165

Заявки можна подавати до 31 серпня за пріоритетами «Довкілля» та «Охорона здоров’я».

Орган правління Програми Interreg NEXT «Польща – Україна 2021-2027» за пріоритетами «Довкілля» та «Охорона здоров’я» прийняв рішення про продовження терміну Першого конкурсного відбору до 31 серпня.

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛОВА.

«Рішення щодо продовження терміну конкурсного відбору було своєчасним та обґрунтованим, адже виклики, спричинені російською збройною агресію значно ускладнюють комунікацію між українськими та польськими партерами, а також утворюють перешкоди своєчасному виготовленню необхідних документів», – пояснив директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОВА Роман Шепеляк.

Як він зазначив продовження терміну збільшить можливості для всіх зацікавлених якісно підготувати проектні заявки.

«Маємо надію, що Львівщина й надалі залишатиметься лідером за кількістю реалізованих проектів та встановить нові транскордонні зв’язки, що посилять співпрацю між Україною й Польщею», – додав Роман Шепеляк.

Нагадаємо, що метою Програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021–2027 є підтримка процесів транскордонного розвитку на кордоні Польщі та України, Програма спрямована на польські та українські прикордонні регіони та всі некомерційні установи, які походять з цих регіонів.

Більше за посиланням.

1 коментар

Leave a Reply