Президентські вибори для Тимошенко – це сталінградська битва. Якщо вона не виграє тепер, то не виграє уже ніколи

0
5061

Кандидат у президенти України Юлія Тимошенко робитиме усе можливе для того, щоб виграти ці вибори, адже вони для неї є сталінградською битву. Якщо Тимошенко програє ці вибори, на наступні уже не буде балотуватись.

Про це під час засідання львівського прес-клубу заявив голова Львівської територіальної організації партії БПП “Солідарність” Юрій Гринів.

За його словами, ці вибори – це останній шанс для Тимошенко стати президентом України.

Гринів також розповів про ті маніпуляції, які вчинятиме «Батьківщина» на цих виборах. Зрештою, каже Гринів, ця партія уже активно застосовує маніпуляції.

«Ми бачимо на місцевих виборах від цієї політичної сили спроби підкупів голосів виборців», – каже Гринів.

Гринів також заявив, що партія «Батьківщина» уже активно застосовує маніпуляцію громадською думкою через різні соціологічні дослідження.

«Вибірка береться тільки у квоті сільського населення. Якщо взяти міське – то цифри будуть зовсім іншими», – наголошує Гринів.

Юрій Гринів також наголосив, що буде обливання брудом кандидатів, які мають на меті не підвищення рейтингу власного політика, а спробою опустити рейтинг іншого кандидата.

Також голова «Солідарності» каже, що буде і політика залякування.

«Ми уже бачимо презентацію нових хвиль, чи економічного віяння – це усе маніпулювання громадською думкою. Вона буде робити усе, залучати усі маніпулятивні ресурси, у тому числі інформаційні, щоб виграти. Бо якщо вона не виграє зараз, то не виграє уже ніколи», – підсумував Гринів.

Leave a Reply