Прес-секретар “Укропу Львівщини” проведе день із людьми Садового

0
2093

У Львівській міськраді під час громадських слухань проти підняття тарифів на проїзд у електротранспорті керівництво “Львівелектротрансу” погодилось на експеримент, у ході якого проведе день у львівських трамваях разом із кореспондентом Форпосту Дар’єю Бавзалук.

Зокрема, директору, заступнику директора та керівнику фінансового відділу ЛКП “Львівелектротрансу” було запропоновано разом здійснити поїздки у вибраний нами день та на вибраних нами трамваях.

“Статистика у графіках та таблицях для львів’ян загалом є не цікавою та не потрібною. Людям цікаво, чому у лютий мороз вони стоять по пів години на зупинках, чекаючи на трамваї, які запізнюються або не приїжджають взагалі. Чому, сідаючи у трамвай, люди бояться, що під ними впаде сидіння? Чому, поспішаючи на потяг, вони змушені виходити з трамваю, який зламався?

Якщо ви хочете показати свою відкритість, прозорість та виконану роботу, то давайте проїдемось львівськими трамваями разом”,- заявила Дар’я Бавзалук під час громадського слухання.

Керівництво комунального підприємства погодилось на таку ініціативу, тож цього тижня читайте репортаж Форпосту про те, як чиновники побачать та відчують буденну атмосферу львівських трамваїв.

Leave a Reply