Прем’єр-міністр Польщі має намір придбати МРТ-апарат для львівської лікарні

0
142

Сьогодні прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час візиту до Львова озвучив намір придбати для однієї із міських лікарень апарат магнітно-резонансної томографії.

Про це пише Кулемет.

Як уточнили у Першому медичному об’єднанні Львова, це буде перший комунальний МРТ-апарат. Саме таке обладнання дозволяє отримувати дуже чіткі зображення внутрішніх органів, а тому допомагає встановити діагноз і якнайшвидше призначити правильне лікування. Планують, що апарат прибуде уже наступного тижня і буде допомагати у лікуванні.

Адже медики у львівських лікарнях щодня лікують і рятують життя українців, які внаслідок ворожих обстрілів зазнають поранень і травм. Зокрема, до Першого медичного об’єднання міста потрапляє багато цивільних людей зі східних та центральних регіонів України, де зараз тривають активні бойові дії. Лікарі докладають усіх зусиль для порятунку життів.

До слова, сьогодні прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький відвідав перших мешканців модульного містечка у Львові, а також разом з польсько-українською делегацією відвідали воїнів і переселених українців, які постраждали від російських обстрілів.

Довідка

МРТ (магнітно-резонансна томографія) – це безболісний метод діагностики, що дозволяє діагностувати захворювання без променевого навантаження. Це один із найефективніших методів діагностики захворювань головного і спинного мозку, хребта, суглобів, органів черевної порожнини (за винятком шлунка і кишечника) і малого тазу, а також серця і судин.

Leave a Reply