Представники молодіжних громадських організацій Львівщини загартовувались Йорданською водою

0
1180

Сьогодні, 19 січня, в день свята Богоявлення Господнього, представники громадських організацій Львівщини взяли участь у акції «Здоровий дух – здорове тіло». Молодь загартовувалась Йорданською водою. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Про свої відчуття після гартування розповів Андрій Бень, координатор мережі «Вільні Люди» Молодіжного націоналістичного конгресу.

«Свячена вода, яку сьогодні освячують по всій Україні, заряджає та надихає. Думаю, що ця енергія, яку ми щойно здобули буде упродовж року давати нам натхнення творити нові речі на благо України, на благо нашої нації», – зазначив Андрій Бень.

Як розповіли організатори, акція «Здоровий дух – здорове тіло» відбувається вже втретє та покликана популяризувати здоровий спосіб життя та українські духовні цінності. Щороку до заходу приєднуються нові люди.

Зазначимо, що 19 січня православні та греко-католики відзначають свято Хрещення Господнього. Хрещення є третім великим святом різдвяно-новорічного циклу і пов’язане з хрещенням у Йордані Ісуса Христа.

Вважається, що 19 січня, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх упродовж року. Нею прийнято поїти тяжкохворим, нею освячують домівки і храми. Віряни вірять, що Хрещенська вода має здатність зцілювати хвороби тіла і душі, змивати накопичений емоційний та психологічний негатив.

В цей день чимало сміливців пірнають в ополонку.

Усіх хто бажає провести Водохреща із користю, запрошуємо долучитись до локацій відзначення свята на Львівщині. Детальніше тут. 

Залишити відповідь