Працівники не отримають своїх грошей, якщо борг ЛАЗу повернуть

0
1088

Зоряна Бурик, громадський діяч, голова комісії економічної політики громадської ради при ЛОДА вважає, що у випадку повернення боргу ЛАЗу, працівники своїх зарплат можуть не отримати. Про це пише Форпост

«З великою вірогідністю можна сказати, що працівники ЛАЗу не отримають своїх коштів, якщо містом буде переведено 20,2 млн.грн. приватній структурі ТзОВ «Оптимум Фактор». Зрештою, непослідовною виглядає позиція міської ради, яка 5 жовтня 2017р. ухвалює меморандум між АТП №1 та ТзОВ “Оптимум-Фактор”, 26 жовтня 2017р. – скасовує його в інтересах людей, а 25 січня 2018р. – планує знову його поновити!», – каже Заряна Бурик.

Оксана Захваткіна, голова Львівської обласної організаціїпрофспілок автомобільного та сільськогосподарського машинобудування має схожу думку.

«Що можна буде сказати людям після такого рішення ? Те, що вони ніколи не отримають свою заробітну плату ? Багато людей подали у суди і сподіваються на повернення своїх коштів, Сьогодні подано 12 заяв ! Автобуси зробили люди, які не можуть отримати зароблених грошей!», – каже Захваткіна.

Керівник “Економічного бойкотного руху” Олег Радик вважає, що із цієї ситуації є лише один вихід:

“Гроші віддавати росіянам можна лише з одною чіткою вимогою. І гарантією. ВСІ БОРГИ ПЕРЕД ПРАЦІВНИКАМИ ЛАЗу МАЮТЬ БУТИ ЗАКРИТІ. І одночасно мають бути названі імена лиходіїв, які заключили цей горе-контрак. Ці люди мають нести не лише моральну відповідальність перед працівниками ЛАЗу і гоподарськими структурами міста”, – переконаний Олег Радик.


Leave a Reply