Працівники львівської митниці ДФС вилучили рекордну кількість валюти

0
1216

Валютні цінності в еквіваленті понад 4 млн грн перевозили громадяни України.

У ніч на 27 лютого в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краковець – Корчова», в рамках операції «Рубіж-2018», під час митного контролю легкового автомобіля працівники Львівської митниці ДФС спільно з співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Львівській області виявили факт незаконного переміщення валюти.

Її намагались вивезти з України до Республіки Польщі смугою руху «червоний коридор» двоє уродженців Івано-Франківщини 1984 та 1966 р.н. У митних деклараціях вони вказали, що перевозять відповідно 6 000 тис. і 140 польських злотих.

Однак було прийнято рішення про поглиблений огляд транспортного засобу в спеціально обладнаному боксі. Там, у салоні автомобіля в сумці серед особистих речей працівники управління протидії митним правопорушенням виявили 90 тис. фунтів стерлінгів, 1600 доларів США та 72 200 польських злотих.

Отже, громадяни не заявили за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари, які підлягають обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України. На цей час проводиться документування вказаного правопорушення.

Залишити відповідь