Працівники “Львівелектротрансу” підтримали перегляд тарифу на перевезення пасажирів у трамваях і тролейбусах

0
796

Сьогодні, 28 листопада, в актовій залі Личаківської районної адміністрації відбулися громадські слухання щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті. На розгляд громадськості винесли пропозицію щодо коригування тарифу на проїзд у трамваях і тролейбусах, а саме — встановити вартість разового квитка, придбаного у кіоску, в розмірі 6 грн, та вартість разового квитка, придбаного у водія, в розмірі 7 грн. Про це інформує прес-служба ЛМР.

За підтримку цього рішення проголосувало 111 осіб, проти висловилося 47 осіб. Рішення вважається прийнятим, оскільки його підтримало більше половини присутніх.

Захід відбувся з ініціативи мешканця м. Львова.

Під час громадських слухань присутні заслухали доповідь начальника управління транспорту Ореста Олеськіва щодо розвитку електротранспорту у Львові та напрацьований План сталої мобільності.

Посадовець відзначив, що пріоритетом для Львова є розвиток ефективного, комфортного, екологічного транспорту. Для цього напрацьовано стратегію розширення тролейбусної і трамвайної мережі, модернізації всіх депо.

Своєю чергою, в.о. директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо розповів про роботу підприємства, позитивні зміни, які вже відбулися, та плани на майбутнє.

«Якість і комфорт перевезення у львівському електротранспорті покращується. Відчутні зміни спостерігаємо після 2018 року, коли було піднято тариф до 5 грн. Першочергово — збільшено кількість рухому складу, завдяки тому, що минулого року придбано 30 трамваїв із Берліна. Цього року почали отримувати нові тролейбуси „Електрон“. Їх буде 50. У планах — придбати 10 нових і 40 вживаних трамваїв та 100 тролейбусів з автономним ходом, провести реконструкцію всіх депо й контактної мережі, провести капітальний ремонт КТ4 з облаштуванням низькопідлогової вставки у 30 одиницях, що дозволить забезпечити комфортний проїзд в електротранспорті для маломобільних груп населення», — розповів Андрій Свищо.

За результатами голосування, пропозицію щодо коригування тарифу на проїзд у трамваях і тролейбусах — а саме 6 грн як вартість разового квитка, придбаного в кіоску, та 7 грн — як вартість разового квитка, придбаного у водія, підтримало 111 осіб, проти висловилося 47 осіб.

Рішення вважається прийнятим, оскільки його підтримало більше половини присутніх. До слова, зареєструвалося на громадські слухання 200 осіб.

Нагадаємо, у міському електротранспорті Львова впроваджено низку варіантів сплати за проїзд: готівкова оплата, за яку ОБОВ’ЯЗКОВО пасажиру видається квиток, який потрібно валідувати в механічному компостері; оплата проїзду за допомогою банківського додатку Приват24, який встановлено на смартфоні з підключеним інтернетом; оплата за допомогою SMS, яке потрібно надіслати на певний номер із вказанням коду маршруту; оплата за допомогою спеціального додатку EasyWallet UA для смартфона з Bluetooth та інтернетом, до якого можна прив’язати картку будь-якого банку; оплата банківською карткою в одному зі спеціальних терміналів, які встановлені в деяких трамваях та тролейбусах Львова.

Також в ЛКП «Львівелектротрансі» є низка проїзних карток різної тривалості, а саме: класичний паперовий проїзний різного терміну дії; проїзний у вигляді QR коду, який можна придбати на сайті ЛКП «Львівелектротранс»; проїзний, який можна придбати в додатку Приват24.

Усі системи оплати є доволі зручними та не вимагали великих коштів для їх впровадження.

 

 


Leave a Reply