Потрібно створювати центристську об’єднану партію, – Луценко

0
1386

Усі, хто працює на країну, мали би створювати центристську об’єднану політичну силу. Це не повинна бути ні БПП, ні “Народний фронт”, ні УДАР при всій повазі до членів і лідерів цих партій. Ліміт довіри до них всіх вичерпано. Про це у інтерв’ю ТСН заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Але це не означає, що ліміт вичерпано до багатьох, хто перебуває всередині. Умовно кажучи, той хто реально працює в своєму окрузі і має результат, той хто реально працює в своєму міністерстві і формує зміни на краще. Я думаю, що об’єднатися мали би всі, хто щось корисне робить для людей і держави без особливої градації на відтінки ідеологічної спрямованості», – сказав Луценко.

Луценко також уточнив, що партія має бути «з новою назвою, на зрозумілій і ідеологічній основі, з міксом старих і нових людей».

Генпрокурор також уточнив, що озвучував цю точку зору Петру Порошенку.

«Я озвучував свою точку зору і не тільки йому, а керівниками практично усіх озвучених мною партій. Я справді думаю, що дуже різні люди в різних регіонах України мали би об’єднатися для спільного результату. Наприклад, мій хороший друг – мер Дніпра Борис Філатов. Він реально багато зробив для міста. У нього сьогодні один із найвищих рейтингів мерів великих центрів. І він мене питає: “Чому немає якоїсь зрозумілої платформи без ідеологічної тріскотні, але тих, хто робить роботу. Я готовий іти з ким завгодно, хто допоможе Дніпру”», – розповів Луценко.

Leave a Reply