Постраждалі учасники Майдану із Львівщини пройдуть повторне комісійне медичне обстеження

0
699
Постраждалі учасники Майдану із Львівщини пройдуть повторне комісійне медичне обстеження
Постраждалі учасники Майдану із Львівщини пройдуть повторне комісійне медичне обстеження

У Львівській ОДА відбулась зустріч голови Олега Синютки з членами координаційно-дорадчої ради з питань постраждалих учасників Революції Гідності та постраждалими учасниками Майдану та їх сім’ями.  Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Центральним питання зустрічі стало медичне обслуговування постраждалих учасників Революції Гідності та членів родин Героїв Небесної Сотні.

«Учасники Революції Гідності та Герої Небесної Сотні заплатили своїм здоров’ям та життям за перемогу. І дуже важливо сьогодні не мовчати, а говорити про ті проблеми, з якими ви стикаєтесь», –  зазначив Олег Синютка.

Про те, яка допомога надається в медичних закладах міст області та районах розповів заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько. Відтак, присутні окреслили проблемні питання, які виникають під час обстеження та отримання медичної допомоги.

Як зазначив Андрій Васько для покращення надання медичної допомоги постраждалим учасникам Майдану та оперативного вирішення проблемних питань в області створять робочу групу, яка складатиметься із медиків різних напрямків.

«Ми напрацюємо робочу групу, куди увійдуть фахові медичні спеціалісти, відтак постраждалі зможуть пройти повторне медичне обстеження та отримати необхідну допомогу», – наголосив Андрій Васько.

Окрім цього присутні обговорили заплановані заходи із вшанування пам’яті 5-ї річниці трагічних подій Революції Гідності.

«20 лютого, як і минулого року ми плануємо піти до тих хлопців, які спочивають на 67 полі почесних поховань Личаківського кладовища, помолитися та віддати їм шану. Після цього біля пам’ятника Тарасові Шевченку у центрі міста відбудеться громадське віче, де згадуватимемо події Майдану, ті події, які стали початком важливих змін нашої країни»,-  розповів директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Також до річниці Революції Гідності заплановані зустрічі із молоддю та уроки у школах області за участю учасників Майдану.

Leave a Reply