Порошенко зустрівся з громадою Червонограда

0
1366
Порошенко зустрівся з громадою Червонограда
Порошенко зустрівся з громадою Червонограда

Під час робочої поїздки на Львівщину Петро Порошенко, як кандидат на пост Президента України зустрівся з громадою міста Червоноград. Про це інформує БПП “Солідарність” у Львівській області.

Народна зустріч відбулася на головній площі міста. Тут на нього чекало кілька тисяч місцевих мешканців.

52543544_261249034808608_3045330240353075200_n 52759729_245277269684977_8056841309895262208_n

Під час свого виступу Петро Порошенко наголосив, що у світі люблять та поважають сильних.

“Від того наскілька потужна наша армія залежить шанс на перемогу. Чому ми маємо бути сильними? Ще сто років тому ми мали вивчити ці уроки. Особливо цінними вони є для того, хто на колінах збирається вимолювати мир перед Путіном. Ось мир… Проповзи лише трохи і ось мир. Ні, я хочу їх розчарувати. Там Путін і він не мир дасть Україні, а ярмо. Хтось думає “похіхікає” і Путін все простить? І так не буде. Нам нема за що вибачатися. Ворог на нашій землі. Це вони вбивають українців і розорюють наші міста та села. Ми маємо захищатися і бути сильними. Наша армія добре навчена і озброєна. Забезпечена усім необхідним”, – наголосив Петро Порошенко.

Він додав, що просто мусив заїхати до отця Михаїла, щоб подякувати за його капеланську службу. Петро Порошенко наголосив на важливості місії капеланів на передових позиціях.

“Отець Михаїл, як і інші капелани, підтримує нашу армію, підтримує віру. Сьогодні Господь і правда з нами. А наша армія – це патріоти, які є спадкоємцями славних козаків і воїнів УПА”, – заявив Петро Порошенко.

Водночас, глава держави наголосив, що навіть після незалжності наш культурний простір, на жаль, залишався окупованим Росією.

“Але за п’ять років ми звільнилися від окупації культурний простів. Українська мова розширю свою присутність на радіо і телебаченні. Вона стає не просто державною, але займає домінуючі позиції. Українські пісні стали популярними. Яке тільки каміння у мене не жбурляли, але хто захистить українську мову як не ми? Звинувачували в утисках. Однак, українська мова і без натиску стала модною, а українські пісні та кіно – популярнми”, – наголосив Петро Порошенко.

Також Петро Порошенко разом із дружиною Мариною відвідали Церкву Йосафата у Червонограді.


Leave a Reply