Порошенко закликав новообрану владу Львівської ОТГ до конструктивної співпраці

0
1289
Петро Порошенко у Львові

Лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент Петро Порошенко подякував львів’янам за підтримку на місцевих виборах, закликав політичні табори вгамувати емоції та налагодити конструктивну співпрацю. Про це він написав у Facebook.

«Низький уклін львів’янам за особливо високий рівень підтримки «Європейської Солідарності» на виборах до обласної та міської Рад. Дякую тим, хто у першому та другому турах підтримав Олега Синютку. Спасибі всім, хто виявив небайдужість і взяв участь у голосуваннях», – пише Петро Порошенко.

«Наша політична сила поважає вибір громади. Воля виборців — закон для політиків», – наголошує Порошенко.

На його переконання, перше, що зараз мають зробити обидва табори — завершити виборчу кампанію і приборкати емоції, які вирують кілька останніх днів. «Одні, на жаль, ухвалили хоча й законне, але поспішне рішення. А інші, на жаль, намагаються розіграти роль жертви. Рішення ж львів’ян мудре: буде влада, і буде опозиція, як це і має бути за демократії», – зазначає лідер «Європейської Солідарності».

«І обом слід якомога швидше забезпечити старт новообраного місцевого самоврядування на благо Львівської об’єднаної територіальної громади. А команда «Європейської Солідарності» готова підставити плече ще й на рівні Верховної Ради», – наголошує п’ятий Президент.

Залишити відповідь