Порошенко закликав львів’ян голосувати за Олега Синютку та “Європейську Солідарність” (ВІДЕО)

0
550

П’ятий Президент України Петро Порошенко приїхав до Львова, щоб вчергове засвідчити своє особливе ставлення до міста Львова і підкреслити важливість політичних процесів, які тут відбуваються.

Про це Петро Порошенко повідомив під час виступу у Львові, пише Кулемет.

“Символічно, що мій візит співпав з річницею створення у Львові Української національної ради 18 жовтня 1918 року, яка проголосить створення Української держави на всіх українських землях Австро-Угорщини. Наші предки були свідомі своїх цілей і непохитні в своїй меті. Незважаючи на несприятливі 102 роки тому обставини, вони заснували державу, яка не встояла через відсутність міжнародної підтримки та внутрішні чвари. Але в підсумку наші пращури перемогли. Їхня мрія – українська держава, сьогодні є реальністю. Наше завдання – зробити все, для того щоб зберегти і розвинути Україну. А для цього – Україні потрібно повернути справжню, професійну та проєвропейську владу. Саме таких кандидатів по всій Україні пропонує «Європейська Солідарність»”, – наголосив Петро Порошенко.

Він додав, що за півтора роки “ми проявили себе як серйозна опозиційна парламентська політична сила”.

“Яка, спираючись на підтримку активної частини суспільства, зупинила безліч антиукраїнських, або просто безглуздих і дилетантських ініціатив монобільшості. Ми бачимо системну атаку на наші цінності і здобутки. Це не лише нападки на армію, на мову чи на віру. Найскладніше відстояти європейський та євроатлантичний курс. На словах влада декларує як мету вступ до ЄС та НАТО. А на ділі це навіть на ходьба на місці, це повзучий реверс, це повільне сповзання України назад у сферу російського впливу”, – зазначив Порошенко.

Він також повідомив, що у Одесі «Європейська Солідарність» подає позов проти чинної міської влади за її намір перейменувати проспект Небесної сотні, герої якої віддали життя за європейський вибір України. Маємо в самому зародку припинити цю злочинну спробу мерії.

“Ми, «Європейська Солідарність», постійно наголошуємо на великій політичній вазі місцевих виборів. Від їхніх результатів залежить не лише стан ваших доріг та дворів, шкіл, дитячих садків чи лікарень. Не лише графік руху львівського трамваю. Це вибори про Україну, про нашу державність, про наше членство в Європейському Союзі та НАТО. За тиждень до дня голосування я звертаюся до всіх львів’ян, мешканців Львівщини та всіх небайдужих українців: 25 жовтня прийдіть на вибори! Проголосуйте за Львів, Львівщину та Україну. Проголосуйте за «Європейську Солідарність»”, – наголосив Порошенко.

Leave a Reply