Порошенко виграє президентські вибори, – соцопитування

0
1482

Чинний голова держави виграв би наступні президентські вибори, якби вони відбулися прямо зараз

Про це свідчить спільне дослідження чотирьох провідних соціологічних компаній України (Соціс, КМІС, Рейтинг та Центр Разумкова), проведене за підтримки Комітету виборців України, передає Depo.ua.

Спільними зусиллями в період з 28 жовтня по 14 листопада вони опитали 20 тисяч респондентів у всіх областях України, за винятком Криму і окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Якби президентські вибори відбулися найближчої неділі найбільшу підтримку населення отримав би Петро Порошенко: за нього готові проголосувати 16,1% респондентів. Друге та третє місця займають Юлія Тимошенко (14,4%) та Святослав Вакарчук (12,1%). Показники інших кандидатів мали б наступний вигляд: Ю.Бойко та А.Гриценко по 9,3%, В.Рабінович — 7,9%, О.Ляшко — 7,5%.

Рейтингові показники розраховано на основі тих респондентів, хто визначився зі своїм вибором та прийме участь у голосуванні (“імітація виборів”).

Загалом, близько 21% виборців на даний момент не знають, за кого віддати свій голос, а 18% взагалі не планують брати участі в голосуванні.

Під час дослідження респондентам також було запропоновано зробити свій власний прогноз того, хто стане наступним Президентом України (запитання: “А хто, на Вашу думку, переможе і стане наступним Президентом?”)

Найбільш ймовірним переможцем на президентських виборах респонденти вважають П.Порошенка — 19,2%. Перемогу Ю.Тимошенко прогнозують 10,1% опитаних. Значна частина опитаних (42%) не змогли сказати, хто саме стане наступним Президентом України.

Нагадаємо, що у жовтні Тимошенко упала на третє місце в президентському рейтингу.

Залишити відповідь