Порошенко ламає тенденцію на свою користь

0
1328

Порошенко вдалося переламати тенденцію на свою користь. Про це пише Тверезий погляд.

Тиждень видався надзвичайно багатим на події, але ключовою, безперечно, є проголошення, за ініціативи Президента, курсу на створення в Україні єдиної помісної церкви. За моїми відчуттями, цього ніхто не очікував, і ця звістка приголомшила всіх.

На другий план відійшов Коломойський, який, як виявляється, давно вже не майстер інтриг, а його випад в бік Президента був настільки очікуваним, що мало кого це “вразило”. Плівки Онищенко навіть й згадувати не хочеться, настільки це все “убого” та непереконливо..

Пані вічна претендентка теж сміливо може заявити “все пропало”… Хоча ще зовсім недавно у ЮВТ вже було почали ділити майбутні “владні портфелі”.

Скажу більше, чим ближче до “часу X”, виборів президента України, тим більшою буде підтримка Порошенка, і підтримуватимуть його навіть затяті зрадоботи, бо десь там, в середині, навіть вони розуміють, що Порошенко – це мир у всій Україні, а слабкий президент – це загроза того, що кремль з новою силою кинеться вже на Київ, Житомир, Запоріжжя, Дніпро… на всю Україну.

“новоросія”, “малоросія” не “видихались”, вони принишкли й чекають, чим все закінчиться. Тому жодного шансу кремлю! Українці повинні підтримати Президента Порошенка.


Leave a Reply