Порошенко анонсував початок роботи Національного бюро фінансової безпеки

0
1133

Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Львівської області відвідав завод ТОВ «Діскавері – бурове обладнання (Україна)» та оглянув нову повнокомплектну бурову установку і обладнання для буріння і обслуговування нафтогазових свердловин.

Глава держави також поспілкувався з трудовим колективом підприємства.

«Я дуже дякую вам за те, що ми спільними зусиллями, під час війни, розвиваємо економіку для того, щоб ми точно знали, що Україна буде членом Європейського Союзу, членом НАТО. Україна буде країною вільних, заможних і щасливих людей», – сказав Петро Порошенко.

Президент зазначив, що через 2-3 роки можливо забезпечити повну енергонезалежність України і не купувати імпортний газ.

За його словами, це стане можливо, в тому числі завдяки закупці у «Діскавері» бурильного обладнання і збільшення власного видобутку.

«Компанії, які працюють так як ваша, які працюють в «білу», виплачують заробітну плату в «білу», які мають можливості забезпечувати експорт і надходження валюти мають бути захищені», – наголосив Петро Порошенко.

Він зауважив, що йому приємно було почути, що останні 4-5 років силовики більше не ходять на підприємство як на роботу, не перевіряють, не вимагають.

«Що має робити бізнес? Заплатити зарплату високу. Ми домовлялись, що зарплата буде зростати. І заплатити податки», – зазначив Глава держави та додав, якщо підприємством заплачені податки, то силовикам немає що тут робити.

Водночас завдання держави, зокрема відшкодовувати ПДВ за прозорою системою і прибрати підґрунтя для корупції в цій сфері. Наступними кроками Президент назвав запровадження податку на виведений капітал і початок роботи Національного бюро фінансової безпеки.

«Це означає, що сидять не «маски-шоу» (представники силових структур – ред.), а аналітики», – зазначив Петро Порошенко.

Президент зауважив, що саме фінансовий аналіз діяльності дозволить вираховувати чи працює підприємство чесно, чи створило схему, щоб обдурювати державу. За його словами, також будуть вжиті заходи для полегшення експортного кредитування, щоб виробництво могло розвиватися не за рахунок власних обігових коштів.

«Ми забезпечимо можливості для того, щоб повернути з-за кордону тих українців, які виїхали на заробітки. Якщо тут буде можливість заробляти 500-600 доларів, а на окремих проектах і до 1000 доларів, то чому їхати кудись. Працюйте в Україні», – наголосив Петро Порошенко

Залишити відповідь