Поради щодо вибору пластикових стаканчиків

0
216

Багато кав’ярень та ресторанів із задоволенням використовують одноразові пластикові склянки. У них продають десерти, напої, соуси та інші смакоти навинос

Батьківщиною пластикових стаканчиків є Америка, де слідом за паперовими вони й з’явилися. Сьогодні одноразовий посуд із пластику, використовується як у сфері громадського харчування, так і в домашньому побуті. До того ж пластик у рази дешевший за папір. Особливо вигідно купувати пластикові стаканчики гуртом, наприклад, тут simi.kiev.ua/stakany-pp, тому вони мають великий попит у вендингових компаній.

Багато кав’ярень та ресторанів із задоволенням використовують одноразові пластикові склянки. У них продають десерти, напої, соуси та інші смакоти навинос. Склянки зручно застосовувати як рекламні носії. Достатньо просто нанести на зовнішню поверхню барвистий малюнок, слоган або веселий напис.

Головне правило у застосуванні пластикових одноразових стаканчиків – цей посуд використовується лише один раз.

Види пластикових склянок

Купольні одноразові стаканчики

Пластикові одноразові склянки можна розділити на кілька категорій залежно від:

  • Обсяг;
  • Форми та розміру;
  • Оформлення;
  • Матеріали виготовлення;
  • Призначення.

Матеріалом виготовлення стаканчиків виступають поліпропілен та полістирол. Перший, переважно, використовується для гарячих напоїв і страв, оскільки витримує високі температури. Але сфера застосування поліпропіленових склянок є досить різноманітною.

Такий посуд легко переносить і заморожування, і просто низькі температури. Полістирол доречно використовувати для подачі тільки прохолодних напоїв, пива, кисломолочних і молочних напоїв, холодних страв, води.

Виробники одноразових пластикових склянок пропонують досить широкий асортимент продукції. Посуд яскравий, барвистий, що підвищує настрій і апетит. Обсяги також досить різноманітні: 100, 200, 350 та 500 мл. Пластикові склянки в інтернет-магазині продаються без кришок і з кришками, так звані непроливайки.

Переваги одноразових склянок із пластику

Безперечними перевагами пластикових склянок є:

  • Гігієнічність. Не забуваймо, що стаканчики використовуються не більше одного разу.
  • Простота експлуатації. Можна прогулюватися вулицею та пити улюблений напій через трубочку зі склянки, яку потім потрібно просто викинути в урну.
  • Дешевизна. Низька вартість сировини виготовлення робить ціну одноразового посуду цілком доступним для широкого кола споживачів.

Шкода пластику проявляється лише під впливом певних умов. Тому недоліком можна вважати лише прояв речовин-стабілізаторів, що додаються для міцності пластику. Саме тому застосовувати пластикові склянки потрібно лише за призначенням.

Залишити відповідь